Język:

Infolinia: 703 202 020
Opłata 1,29zł brutto/min połączenia. Realizator usługi: Progress Plus s.c.

Ikonka i dla artykułów informacyjnych Ogólnopolskie
Mamy pociąg do kina!

  • „Kino na leżakach” i „Filmowe Lato w zasięgu Orange” to cykliczne letnie wydarzenia, które każdego roku przyciągają coraz większe rzesze miłośników kina. A będzie co oglądać!

    „Kino na leżakach” i „Filmowe Lato w zasięgu Orange” to cykliczne letnie wydarzenia, które każdego roku przyciągają coraz większe rzesze miłośników kina. A będzie co oglądać!

W tym roku mamy pociąg do kina i z dumą wspieramy oraz partnerujemy dwóm akcjom – „Kino na leżakach” oraz „Filmowe Lato w zasięgu Orange”. Wydarzenia oferują cały wachlarz filmowych hitów, zupełnie bezpłatnie, w plenerach najatrakcyjniejszych miejscowości i kurortów Polski. Dojedziecie tam z nami koleją. 

 

Kino na leżakach 

Projekt realizowany jest w okresie wakacyjnym, w popularnych miasteczkach nadmorskich oraz w centrum kraju. Trwa właśnie VI edycja akcji, która obejmuje czas od maja do września. Żeby dotrzeć na pokazy filmowe możecie Państwo skorzystać z podróży naszymi pociągami - mamy wiele połączeń, dzięki którym szybko i tanio dojedziecie na wybrany seans.

Planowane miejsca, gdzie organizator zaprasza na swoje „filmowe leżaki” to m. in.: Świnoujście, Ustronie Morskie, Uniejów, Ustka, Koszalin, jak również Tomaszów i Grodzisk Mazowiecki oraz Bełchatów.

Tutaj można dowiedzieć się więcej >> terminarz – miasta i repertuar.

 

Filmowe Lato w zasięgu Orange 

„Filmowe Lato w zasięgu Orange” to lato pełne atrakcji, również z POLREGIO.
Mnóstwo świetnych filmów, którymi zachwycił się cały świat a przy tym odpoczynek i relaks w letnie wieczory, na świeżym powietrzu. Najpiękniejsze zakątki naszego kraju, które o tej porze roku nabierają szczególnych rumieńców to miejsca idealne na kina plenerowe. Widzowie to potwierdzili w ubiegłym roku, dlatego też 15 czerwca ruszyła już druga edycja akcji, która potrwa do września.

Z projekcjami wybierzemy się zarówno do popularnych kurortów, takich jak Mikołajki, Szklarska Poręba, czy Krynica Morska, jak i malowniczo położonych miejscowości – Tleń, Osie, Olecko i Czaplinek. Wypoczywający, którzy dotrą do tężni w Ciechocinku oraz do Kołobrzegu, Gołdapi, Cisnej, Inowrocławia, Rabki-Zdrój czy Szczawnicy, będą mieli również okazje zobaczyć wybrane pokazy. To tylko niektóre miejsca, które zaplanowano do odwiedzenia filmowo, w ramach akcji.

Tutaj można dowiedzieć się więcej:

lista filmów

miejsca pokazów

 

Te plenerowe spotkania „przy filmie” to niewątpliwie świetne uzupełnienie spędzanego czasu na urlopie, czy turnusie wypoczynkowym.

Ponad 80 bezpłatnych pokazów w niemal 40 miejscach w kraju - organizatorem wydarzenia jest sieć kin Multikino, sponsorem Orange a my jako POLREGIO partnerem, który sprawnie dowiezie Państwa koleją w miejsca w regionach, gdzie akcja będzie się odbywać.

Oba projekty - oprócz zaspokojenia filmowego apetytu widzów – przewidują również dodatkowe atrakcje zapewnianie przez sponsorów wydarzenia, np. na filmowych spotkaniach z Orange czeka na Państwa darmowy poczęstunek. Szczegóły tutaj.

Zapraszamy!Zobacz wszystkie artykuły