Język:

Infolinia: 703 202 020
Opłata 1,29zł brutto/min połączenia. Realizator usługi: Progress Plus s.c.

Ikonka i dla artykułów informacyjnych Ogólnopolskie
Ruszyła sprzedaż biletów na pociągi musicREGIO

  • Dodatkowe pociągi od POLREGIO dla uczestników corocznych koncertów w Kostrzynie nad Odrą

    Dodatkowe pociągi od POLREGIO dla uczestników corocznych koncertów w Kostrzynie nad Odrą

Rozpoczęła się sprzedaż biletów na pociągi musicREGIO uruchamiane przez POLREGIO specjalnie na tegoroczne koncerty w ramach „Pol’and’Rock Festival 2018" w Kostrzynie nad Odrą, który odbędzie się w dniach 2-4 sierpnia br. Podobnie jak w latach ubiegłych, do dyspozycji podróżnych udających się na festiwal będzie blisko 80 dodatkowych pociągów.


Uwaga! 

Oprócz standardowej oferty specjalnych pociągów musicREGIO, przygotowanej z okazji „Pol’And’Rock Kostrzyn 2018” i obejmującej obszar praktycznie całego kraju, zostanie uruchomionych jeszcze 80 dodatkowych pociągów REGIO.

Dodatkowe połączenia umożliwią podróż do i z Kostrzyna nad Odrą pasażerom z województwa dolnośląskiego, lubuskiego, zachodnio-pomorskiego i pomorskiego, czyli m.in. ze Słupska, Wrocławia, Gorzowa Wielkopolskiego oraz Zielonej Góry.


Bilety na pociągi musicREGIO można już zakupić w tradycyjnych kasach biletowych POLREGIO i w serwisie www.biletyregionalne.pl, poprzez strony internetowe oraz aplikacje mobilne e-podróżnik.pl oraz koleo.pl i za pośrednictwem aplikacji mobilnej SkyCash. W ramach oferty przygotowano cztery strefy taryfowe dla pociągów musicREGIO z atrakcyjnymi cenami biletów, które można nabyć z uwzględnieniem wszystkich ulg ustawowych w opcji „tam” lub „tam i powrót”.

Pociągi musicREGIO obejmą kierunki ze wschodu i Polski centralnej, skąd uruchomione zostaną składy z Warszawy, Białegostoku i Łodzi. Ze względu na prowadzone prace torowe część pociągów z tego kierunku pojedzie trasą okrężną przez Kutno, Toruń, Gniezno, Poznań a część przez Łódź, Kalisz, Poznań.

Kolejne pociągi musicREGIO z północy pojadą z Trójmiasta przez Słupsk i Koszalin, a niektóre pociągi przejadą także przez kołobrzeski kurort. Dodatkowe pociągi wyruszą również z Olsztyna przez serce Kujaw, czyli Toruń i Bydgoszcz. Z południa Polski zostaną uruchomione pociągi przede wszystkim z Rzeszowa, Aglomeracji Katowickiej (Katowice, Bielsko-Biała, Rybnik, Gliwice, Zabrze, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza), po drodze zabierając podróżnych z  Opola, Wrocławia, Głogowa i wielu mniejszych miejscowości.

Odprawa podróżnych na przejazd z powrotem będzie odbywała się na stacji Kostrzyn przed wejściem do pociągu bez pobierania opłaty dodatkowej za wydanie biletu w pociągu przed jego odjazdem.

Rozkład jazdy pociągów musicREGIO, mapa stref taryfowych oraz tabele opłat dostępne są pod poniższym linkiem:

 POLREGIO na Pol’and’Rock Festival Kostrzyn 2018 - szczegóły połączeń, rozkłady jazdy >>


Zobacz wszystkie artykuły