Język:

Infolinia: 703 202 020
Opłata 1,29zł brutto/min połączenia. Realizator usługi: Progress Plus s.c.

Ikonka i dla artykułów informacyjnych Łódzkie
Wzajemne honorowanie biletów POLREGIO (PR) i Kolei Mazowieckich (KM) na odcinku Warszawa Zachodnia - Warszawa Wschodnia

  • POLREGIO

    POLREGIO

    Wzajemne honorowanie biletów POLREGIO i Koleje Mazowieckie

Szanowni Podróżni!

W związku z modernizacją dworca Warszawa Zachodnia oraz pracami modernizacyjnymi prowadzonymi przez Zarządcę Infrastruktury Kolejowej PKP Polskie Linie Kolejowe, wszystkie pociągi interREGIO do i z Łodzi będą rozpoczynały i kończyły bieg na stacji Warszawa Główna.

 

W trosce o komfort podróży, POLREGIO Sp. z o.o. i ,,Koleje Mazowieckie - KM” Sp. z o.o. wprowadzają wzajemne honorowanie wszystkich biletów na odcinku Warszawa Wschodnia - Warszawa Zachodnia (w obu kierunkach) wg następujących zasad:

  • w pociągach uruchamianych przez PR na odcinku Warszawa Zachodnia – Warszawa Główna (i/lub odwrotnie) będą honorowane bilety KM ważne na tym odcinku,
  • w pociągach uruchamianych przez KM na odcinku Warszawa Zachodnia - Warszawa Wschodnia (i/lub odwrotnie) będą honorowane bilety PR wydane do lub ze stacji Warszawa Główna, 
  • w pociągach uruchamianych przez KM na odcinku Warszawa Zachodnia - Warszawa Wschodnia (i/lub odwrotnie) będą honorowane bilety PR wydane przed 14 marca 2021 r. do lub ze stacji Warszawa Wschodnia/ Warszawa Centralna, zgodnie z relacją wskazaną na bilecie. 

 

Okres obowiązywania honorowania: od 14 marca 2021 r. do odwołania. 

 

Zobacz wszystkie artykuły