Język:

Infolinia: 703 202 020
Opłata 1,29zł brutto/min połączenia. Realizator usługi: Progress Plus s.c.

Warmińsko - Mazurskie
Kolej na rozrywkę - na Olsztyn RAP Festiwal III z POLREGIO taniej

  • Koncerty, warsztaty i jeszcze wiele innych atrakcji – to wszystko już w lipcu podczas III edycji Rap Festiwalu

    Koncerty, warsztaty i jeszcze wiele innych atrakcji – to wszystko już w lipcu podczas III edycji Rap Festiwalu

Przewozy Regionalne zostały partnerem RAP Festiwal III odbywającego się w Olsztynie  w dniach 6-7 lipca 2018 r. którego organizatorem jest Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie i Miasto Olsztyn.

Dla uczestników festiwalu, którzy będą podróżować pociągami POLREGIO, została przygotowana oferta, dzięki której podróżni otrzymają około 30 % zniżki na przejazdy pociągami POLREGIO na terenie województwa warmińsko-mazurskiego.

Aby skorzystać  z oferty wystarczy wpisać hasło: "MOK Olsztyn" przy zakupie biletu przez Internet (www.kup.biletregionalny.pl) lub aplikację SkyCash.

Najlepsze rymy i tłuste bity, soczysty freestyle i bitwy taneczne, triki na desce i wyjątkowa atmosfera! Kolejny raz hip-hop opanuje Olsztyn!
To niewątpliwie jedno z ważniejszych wydarzeń kulturalnych w naszym regionie (więcej informacji na stronie www.mok.olsztyn.pl).

 


Wspieramy tę imprezę oferując jej uczestnikom bilety ze zniżką na przejazdy pociągami POLREGIO do i z Olsztyna, stosując ofertę specjalną „Kolej na rozrywkę”.

Posiadacze ulg ustawowych zapłacą jeszcze mniej, np. uczniowie posiadający zniżkę 37%, a studenci 51%.

Przy zastosowaniu oferty „Kolej na rozrywkę” przejazd z Ostródy do Olsztyna (według taryfy normalnej)  będzie kosztował 7,42 zł. zamiast 10,60 zł., z Iławy do Olsztyna 11,27 zł. zamiast 16,10 zł., z Morąga do Olsztyna 8,19 zł. zamiast 11,70 zł., z Korsz do Olsztyna 10,92 zł. zamiast 15,60 zł.


Do pobrania
Warunki taryfowe Kolej na rozrywkę

Data dodania pliku: 29.06.2018

Ikonka i dla artykułów informacyjnych
Zał. do Warunków taryfowych Kolej na rozrywkę

Data dodania pliku: 29.06.2018

Ikonka i dla artykułów informacyjnych
Zobacz wszystkie artykuły