Język:

Ikona języka polski Ikona języka angielski

Infolinia: 703 202 020
Opłata 1,29zł brutto/min połączenia. Realizator usługi: Netia S.A.

Aplikacje mobilne

Własna aplikacja POLREGIO S.A.:

POLREGIO

Aplikacja mobilna POLREGIO jest dostępna dla urządzeń z systemem operacyjnym Android i IOS.
Umożliwia zakup biletów na pociągi PR ze wszystkimi dostępnymi promocjami i zniżkami.

Zapraszamy do pobierania aplikacji do zakupu biletów na nasze pociągi również z poziomu serwisu, gdzie można tego dokonać klikając w odpowiednią, wybraną ikonę w stopce strony.

Aplikacje naszych Partnerów:

www.skycash.com

SkyCash – aplikacja dostępna dla urządzeń z system operacyjnym Android, iOS oraz Windows Phone, umożliwiająca nabycie za jej pomocą wybranych biletów na przejazd pociągiem PR, na zasadach określonych w Regulaminie SkyCash.

www.e-podroznik.pl

E-PODRÓŻNIK BILETY to system internetowej sprzedaży biletów dostępny na stronie  www.e-podroznik.pl, który umożliwia zakup biletów jednorazowych na zasadach określonych w Regulaminie E-PODRÓŻNIK. 

W przypadku problemów z działaniem systemu E-PODRÓŻNIK BILETY oraz pytań dotyczących E-PODRÓŻNIK prosimy o kontakt: e-mail:  bilety@e-podroznik.pl, tel. 12 399 44 10 .

Przejdź do serwisu E-podróżnik.pl >

BILKOM Bilety

BILKOM to aplikacja do zakupu biletów POLREGIO oraz także innych przewoźników, na połączenia kolejowe. Znajdziemy tutaj także aktualny rozkład jazdy na wszystkie połączenia kolejowe,
w Polsce wraz z cenami biletów.

Przejdź do pobrania aplikacji >

www.koleo.pl

System KOLEO to system internetowej sprzedaży biletów, który umożliwia nabycie biletów na przejazdy pociągami PR. Na platformie oraz w aplikacji mobilnej dostępne będą wszystkie jednorazowe oraz okresowe (tygodniowe, miesięczne i kwartalne) bilety.

Przejdź do serwisu Koleo.pl >