Język:

Ikona języka polski Ikona języka angielski

Infolinia: 703 202 020
Opłata 1,29zł brutto/min połączenia. Realizator usługi: Netia S.A.

Sprzedaż biletów przez Internet

Własny system sprzedaży biletów online POLREGIO S.A.:

Ikonka

 

bilety.polregio.pl

 

 

System Sprzedaży Online Biletów POLREGIO - własny serwis internetowy Spółki "Przewozy Regionalne" do zakupów biletów regionalnych na pociągi POLREGIO; na wszystkie połączenia, dostępne do tej pory w zakupie internetowym tylko u naszych partnerów, z każdą z obowiązujących zniżek.

Oba serwisy POLREGIO - polregio.pl oraz bilety.polregio.pl tworzą obecnie wygodny i ergonomiczny ekosystem dla Podróżnych - informacji oraz biletów.

Z poziomu zakładki Wyszukiwanie połączeń oraz Logowanie/Rejestracja można przejść na stronę systemu sprzedaży biletów regionalnych online, jak również łatwo wrócić do serwisu klikając w logo POLREGIO na stronie głównej systemu. 

W przypadku problemów z działaniem internetowego systemu sprzedaży biletów PR oraz pytań dotyczących jego funkcjonowania, prosimy o kontakt na adres e-mail: bilety@polregio.pl.

Przejdź do serwisu Bilety.polregio.pl>


Systemy www naszych Partnerów:

Ikonka

 

skycash.com

 

 

SkyCash – system internetowej sprzedaży biletów, umożliwiający nabycie za jego pomocą wybranych biletów na przejazd pociągiem PR, na zasadach określonych w Regulaminie SkyCash.

Przejdź do serwisu Skycash.com >

Ikonka

 

e-podroznik.pl

 

 

E-PODRÓŻNIK BILETY to system internetowej sprzedaży biletów dostępny na stronie  www.e-podroznik.pl, który umożliwia zakup biletów jednorazowych na zasadach określonych w Regulaminie E-PODRÓŻNIK. 

W przypadku problemów z działaniem systemu E-PODRÓŻNIK BILETY oraz pytań dotyczących E-PODRÓŻNIK prosimy o kontakt: e-mail:  bilety@e-podroznik.pl, tel. 12 399 44 10 .

Przejdź do serwisu E-podróżnik.pl >

Ikonka

 

bilkom.pl

 

 

Serwis Bilkom to system internetowej sprzedaży biletów, który umożliwia zakup biletów jednorazowych określonych w Regulaminie Bilkom2 PR.

Przejdź do serwisu Bilkom.pl >

Ikonka

 

koleo.pl

 

 

System KOLEO to system internetowej sprzedaży biletów, który umożliwia nabycie biletów na przejazdy pociągami PR. Na platformie oraz w aplikacji mobilnej dostępne będą wszystkie jednorazowe oraz okresowe (tygodniowe, miesięczne i kwartalne) bilety. 

Przejdź do serwisu Koleo.pl >