Język:

Ikona języka polski Ikona języka angielski

Infolinia: 703 202 020
Opłata 1,29zł brutto/min połączenia. Realizator usługi: Netia S.A.

Zarząd i Rada Nadzorcza

Zarząd

Prezes Zarządu, Dyrektor Generalny


Artur Martyniuk
jest absolwentem studiów MBA IESE Business School w Barcelonie. Kształcił się także w Harvard Business School i London Business School. Ukończył również, z tytułem magistra inżyniera, Politechnikę Lubelską na Wydziale Elektrotechniki i Informatyki. Swoją karierę zawodową rozpoczynał w firmie doradczej KPMG, gdzie przez wiele lat kierował projektami dla średnich i dużych polskich przedsiębiorstw oraz międzynarodowych koncernów. Pracował również w szwajcarskim oddziale banku Goldman Sachs oraz madryckiej centrali Banku Santander. W latach 2013-2020 był dyrektorem doradztwa finansowego w Deloitte, zarządzając zespołem projektowym dla wielu sektorów gospodarki w kraju oraz w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

Członek Zarządu, Dyrektor Handlowy

 
Adam Pawlik to absolwent Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Poznaniu, z dyplomem EMBA Instytutu Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk. W POLREGIO od 2017 roku, członek Rady Nadzorczej Torpol S.A., członek Zespołu Doradczego Pełnomocnika Rządu do spraw Centralnego Portu Komunikacyjnego dla Rzeczypospolitej Polskiej. W latach 2006 - 2017 związany był z Urzędem Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego, gdzie był odpowiedzialny m.in. za zakupy taboru kolejowego, prace związane z utworzeniem Poznańskiej Kolei Metropolitalnej czy opracowanie i wdrożenie Planu Zrównoważonego Rozwoju Publicznego Transportu Zbiorowego dla Województwa Wielkopolskiego.

Członek Rady Nadzorczej - delegowany do czasowego wykonywania czynności Członka Zarządu, Dyrektora Finansowego


Damian Wieczorek jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej. Posiada ponad 10 lat doświadczeń w budowaniu strategii biznesowych, restrukturyzacji i zarządzaniu rozwojem. Obecnie pełni funkcję członka zarządu w Warszawskich Zakładach Mechanicznych PZL-WZM, spółce z portfela Agencji Rozwoju Przemysłu, a wcześniej był m.in. dyrektorem wykonawczym ds. technologii i rozwoju w PKN Orlen. Posiada certyfikaty CFA (Chartered Financial Analyst) oraz ACCA (Association of Chartered Certified Accountants). W dniu 23 marca 2022 r. został delegowany przez Radę Nadzorczą POLREGIO S.A. do pełnienia funkcji Członka Zarządu - Dyrektora Finansowego POLREGIO S.A.

 

Rada Nadzorcza:

  • Konrad Trzonkowski - Przewodniczący Rady Nadzorczej
  • Damian Wieczorek - Zastępca Przewodniczącego Rady Nadzorczej - delegowany do czasowego wykonywania czynności Członka Zarządu, Dyrektora Finansowego
  • Grzegorz Szymański - Członek Rady Nadzorczej
  • Adam Pawłowicz - Członek Rady Nadzorczej
  • Sławomir Centkowski - Członek Rady Nadzorczej.