Język:

Ikona języka polski

Infolinia: 22 474 00 44
Koszt wg taryfy operatora. Realizator usługi: Arteria C.S.

Strona główna > Kariera > Oferty pracy > Rzemieslnik, Elektromonter - Wroclaw

Rzemieślnik, Elektromonter - Wrocław

powyżej 3 lat,do 3 lat
Wrocław, Dolnośląskie
21.03.2024
39245

Główne zadania na tym stanowisku to:

  • Przeglądy i naprawy pasażerskiego taboru kolejowego.
  • Naprawy uszkodzonych części i podzespołów mechanicznych taboru.
  • Diagnozowanie przyczyn awarii taboru.
  • Montaż nowych urządzeń i instalacji.
  • Praca w czynnych torach na bocznicy kolejowej.
  • Dokonywanie pomiarów elektrycznych i elektronicznych.

Czego oczekujemy?

  • Wykształcenia minimum zawodowego lub średnio-technicznego.
  • Kwalifikacji mechanicznych, ślusarskich.
  • Podstawowej wiedzy i umiejętności w zakresie elektryki i elektroniki.
  • Dyspozycyjności, samodzielności, odpowiedzialności i zaangażowania w wykonywane czynności.

Aplikacje przyjmujemy do 19 kwietnia 2024.

Co doceniamy szczególnie?

  • Znajomość budowy taboru kolejowego.
  • Uprawnienia SEP do 1kV.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę u największego przewoźnika pasażerskiego oferującego przewozy regionalne na terenie całego kraju.
  • Ulgi przejazdowe na przejazdy koleją na terenie całej Polski oraz niektórych krajów europejskich.
  • Przyjazną atmosferę w zespole.
  • Pracę z doświadczonym zespołem osób.
  • Szeroki pakiet świadczeń socjalnych.
  • Opiekę medyczną.
  • Dodatkowy dzień wolny w roku – Dzień Kolejarza – 25 listopada.
  • banner-img

    Zniżki na przejazdy koleją

    Praca z nowoczesnymi narzędziami

    Ubezpieczenie medyczne

    Dopłaty do wypoczynku

    Umowa o pracę

    Szkolenia specjalizacyjne

    Dodatkowy dzień wolny w Święto Kolejarza

    Program pożyczek pracowniczych

    Abonament na zajęcia sportowe

Jak wygląda proces rekrutacji

    1. Wysłanie CV i wymaganych dokumentów

    2. Spotkanie z przełożonym lub komisją rekrutacyjną

    3. Decyzja

Możesz też wysłać wymagane dokumenty i oświadczenia na adres: [email protected] podając w tytule wiadomości nr rekrutacji widoczny w ogłoszeniu, lub aplikować pisząc na adres: POLREGIO S.A. Biuro Zarządzania Zasobami Ludzkimi - ul. Kolejowa 1, Warszawa z dopiskiem na kopercie: REKRUTACJA i numerem rekrutacji.

Prosimy pamiętać o zamieszczeniu odpowiednich klauzul do dokumentu:

1. klauzula - obecny proces rekrutacyjny:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a oraz danych szczególnych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO, które zamieściłem w CV lub liście motywacyjnym oraz załączonych do niego dokumentach przez POLREGIO S.A. dla celów rekrutacji. Zgoda może zostać w każdej chwili cofnięta, co pozostaje bez wpływu na przetwarzanie dokonane przed jej cofnięciem".

2. klauzula dodatkowa - przyszłe procesy rekrutacyjne (oprócz klauzuli powyższej):

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach prowadzonych przez POLREGIO S.A. przez okres najbliższych 12 miesięcy. Zgoda może zostać w każdej chwili cofnięta, co pozostaje bez wpływu na przetwarzanie dokonane przed jej cofnięciem".